Jaunumi

DARBINIEKI IR MŪSU VĒRTĪBA! 

Boulings ar īpašiem noteikumiem dakšu iekrāvēju operatoriem. Atjautīgas un neierastas disciplīnas kokvedēju automašīnu operatoriem. Orientēšanās un labirinta izbraukšana, neizmantojot GPS. Šie un vēl citi neierasti uzdevumi PATA grupas uzņēmumu darbiniekus aizrāva, rosināja interesi un kopīgi sapulcināja PATA grupas uzņēmumu profesionālajās sacensībās, kuras jau otro gadu notika Druvas lidlauka plašajā teritorijā Saldū.

Šī gada 7. septembrī saules apspīdētiem un laikapstākļu lutinātiem ne tikai pašiem disciplīnu dalībniekiem, bet arī viņu atbalstītājiem bija iespēja uzzināt, cik precīzi, ātri un atjautīgi var paveikt neierastus uzdevumus. Piemēram, uzzināt, cik daudz ūdens tiek izliets no spaiņa, kuru pārvieto profesionāls PATA KOKMATERIĀLI operators-krāvējs, kurš visprecīzāk spēj atpazīt teju 20 kokmateriālus, kuri novietoti viens otram blakus un gatavi, lai tos sašķirotu pēc sugas, kvalitātes un citām īpašībām, lai tie tālāk dotos uz veikalu, noliktavu un pēcapstrādes plauktiem. Savukārt pēc enerģiskas un piedzīvojumiem bagātas dienas pirmās daļas sekoja pasākuma otrā daļa, kurā paraugdemostrējumus, brīžiem iesaistot arī skatītājus, izpildīja ekstrēmā velo komanda Greentrials. Noslēgumā neizpalika arī apbalvošanas ceremonija, kurā uzvaras laurus divās kategorijās godam ieguva arī PATA KOKMATERIĀLI darbinieces. Lepojamies ne tikai ar to, bet arī esam pateicīgi visiem, kuri organizēja šo pasākumu, lai aptuveni 300 PATA grupas uzņēmumu darbiniekiem šī diena būtu izdevusies un patīkama!

PATA KOKMATERIĀLI profesionālā disciplīna Profesionālā disciplīna

Katru gadu Dabas koncertzāles komanda rīko divus koncertus neatklātās vai maz zināmās vietās, lai iepazīstinātu interesentus ar kādu dabā sastopamu varoni. Šis bija jau 13. gads, kad tika rīkoti koncerti, un par šī gada Dabas koncertzāles galveno varoni kļuva hloroplasts. Nupat interesentiem bija iespēja ar to tuvāk iepazīties Dabas koncertzāles noslēdzošajā performancē Zosnā. PATA KOKMATERIĀLI ar lielu interesi iesaistījās skatuves noformējumā.

Uz tikšanos nākamā gada Dabas koncertzālēs!

Tikai Valmieras veikalā lapegles terases dēļi 28x145x4000, C šķira ir pieejami par īpaši izdevīgu cenu - 8,65 EUR/m2.

Terases dēļu rievojums ir vienāds no abām pusēm, kas, klājot terasi, ļauj izvēlēties labāko pusi.

Turklāt veikalā ir nopērkamas arī nerūsējošā tērauda skrūves, kas ir paredzētas tieši lapegles terases stiprināšanai.

Nāciet un novērtējiet!

  • Rūpnieciski tonēti
  • Ātra un ērta uzstādīšana
  • Dabai draudzīgs produkts
  • 5 dažādi krāsu toņi
  • Kalpo ilgāk nekā impregnēti dēļi
PATA KOKMATERIĀLI veikalos ir iespējams pasūtīt rūpnieciski tonētus egles un priedes terases dēļus, kas tiek apstrādāti ar koka virsmām paredzētu ūdens bāzes eļļu. Pasūtījuma apstrādes laiks ir atkarīgs galvenokārt no izvēlētā terases dēļu profila.
SUNDECK terases dēļi ir pieejami 2 dažādos profilos un 5 toņos. Nāc uz tuvāko PATA KOKMATERIĀLI veikalu un apskati paraugus jau tagad!
Pieejamie toņi:
Black pepper Chilli Fog Oak Sand

Esam patīkami satraukti, gaidot gala rezultātu jaunai Latvijas pilnmetrāžas mākslas filmai, kas būs mūsdienīgs stāsts par lepniem cilvēkiem. Filmai tiek veidotas Latvijas mērogiem neierasti grandiozas dekorācijas, kādas parasti būvē tikai vēsturiskām filmām.

PATA KOKMATERIĀLI atbalsta filmas tapšanu ar kokmateriāliem dekorāciju izbūvei!