bilde

Pakalpojumi

KOKMATERIĀLU KRĀSOŠANA

 

Saviem klientiem piedāvājam kokmateriālu gruntēšanas, krāsošanas, lakošanas un aizsarglīdzekļu uzklāšanas pakalpojumus.

Dēļu gruntēšana un krāsošana iespējama trīspusēja un četurpusēja. Krāsošanas process notiek rūpnieciski, kas ļauj iegūt vienmērīgāku un kvalitatīvāku virsmas pārklājumu. Piedāvājam rūpnieciski krāsotus gan apdares, gan terases dēļus, kas izgatavoti no priedes, egles vai lapegles. Apdares dēļiem ir iespējami dažādi virsmas apstrādes veidi - ēvelēta vai zāģēta virsma, strukturēt jeb birstēta, mikrorievota.

Krāsošanas pakalpojuma pasūtīšanas kārtība

1.solis  Izvēlieties produkciju, kuru Jūs vēlaties apstrādāt. Piemēram, apdares dēļi, grīdas dēļi vai terases dēļi. Minimālais daudzums, kuru varam nokrāsot ir 80 m2.

2.solis Nāciet  ar krāsas paraugu uz kādu no mūsu veikaliem vai izvēlieties sev vēlamo toni no RAL krāsu kataloga (RAL katalogs internetā www.ralcolor.com ). Kad veiksiet pasūtījumu, lai pārliecinātos, ka krāsa uz koka izskatās tieši tāpat kā katalogā, mēs Jūsu izvēlēto krāsu uzklāsim uz koka parauga (15Eur par vienu krāsas paraugu). Ja Jūs apmierina izvēlētais krāsu tonis mēs sākam krāsošanu. 

Krāsošana ir iespējama ar sedzošo (nav redzama koksnes struktūru) vai lazūra jeb caurspīdīgo (ir redzama koksnes struktūru)  krāsu.

3.solis Pēc toņa apstiprināšanas Jums jāizvēlas krāsošana no 3 vai 4 pusēm, kā arī to vai nepieciešams krāsu uzklāt 1 vai 2 kārtās.

 

Kokmateriāla krāsošanas cenu ietekmē dažādi faktori, lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, sazinieties ar sev tuvāko veikalu

 


 

PIEGĀDE

Lai materiāli pēc iegādes tiktu nogādāti galamērķī, nesabojāti, ļoti svarīgi ir nodrošināt pareizu transportēšanu. Mēs saviem klientiem piedāvājam vairākas iespējas.

Klientiem, kas vēlas izmantot savu transportu, neliela apjoma pirkumiem piedāvājam izīrēt 5,1 metru garu vienas ass piekabi ar tentu, kas nodrošina iespēju materiālus transportēt jebkuros laika apstākļos. Lai gan īpaši gara un ietilpīga, piekabe pieejama ikvienam, jo tai nav nepieciešama speciālas kategorijas autovadītāja apliecība.

Piekabes nomas maksa: pirmā stunda 6 EUR, katra nākamā stunda 3 EUR vai 75 EUR diennaktī (visas cenas norādītas ar PVN). Drošības nauda 50 EUR. 

PIEKABES NOMA IR PIEEJAMA VEIKALĀ RĪGĀ UN DREILIŅOS.

 

 

Lielākiem pirkumiem, atkarībā no apjoma, piedāvājam kravas busa un kravas automašīnas pakalpojumus. Kravas busa ietilpība ir 3m3 un kravnesība līdz 1,5 tonnām, savukārt kravas automašīnas ietilpība ir 45m3 un kravnesība līdz 22 tonnām.

Piegādes cena veidojas atkarībā no attāluma, preces apjoma, garuma un izkraušanas iespējām. Par precīzām piegādes izmaksām lūdzam interesēties pie pārdevējiem.


 

IMPREGNĒŠANA

 

Impregnēšana nozīmē koksnes izstrādājumu piesūcināšanu ar aizsarglīdzekļiem, kas vairākas reizes pagarina materiālu kalpošanas laiku. Koks tiek droši pasargāts no potenciāliem noārdīšanas faktoriem, tādiem kā puve, pelējuma sēnītes, koksngrauži utt. Turklāt, šādi apstrādātai koksnei piemīt spēja pretoties mitrumam, kas savukārt samazina koksnes uzbriešanas un deformēšanās riskus.

Mēs saviem klientiem piedāvājam divas impregnēšanas krāsas: zaļu un brūnu. Izvēle ir tikai un vienīgi katra klienta gaumes jautājums, jo koksnes aizsardzības īpašības atkarībā no krāsas nemainās.

Augstspiediena impregnēšanai tiek izmantots videi draudzīgs impregnēšanas šķidrums, kas nesatur arsēnu un hromu. Mūsdienās par efektīvāko uzskatāma vakuuma spiediena impregnēšanas tehnoloģija. Apstrāde notiek speciālā autoklāvā, kurā noris šādi procesi:

-  sākuma vakuums, kas atver koksnes sīkākās poras un maksimāli atsūc no tām mitrumu;

-  spiediens (12 bar), kas iespiež aizsarglīdzekli iespējami dziļi koksnē;

-  beigu vakuums, kas atsūc lieko šķidrumu no koksnes virsmas.

Impregnēšanas rezultātu var ietekmēt dažādi faktori, piemēram, koksnes suga, mitrums un pats impregnēšanas process, kas dos attiecīgu kokmateriālu impregnēšanas kvalitāti.

 

Apstrādes veids

Cenas norādītas ar PVN

EUR/m³

 

Augstspiediena impregnēšana zaļā tonī (HC 2.klase)

22.00

 

Augstspiediena impregnēšana brūnā tonī (HC 2.klase)

29.00

 

 


 

MATERIĀLA GARINĀŠANA

Gadījumā, ja iegādāto materiālu klients vēlas transportēt savā automašīnā vai arī tas nepieciešams īpašā garumā, piedāvājam sagarināšanas pakalpojumu.

Materiāla garināšanas cena par 1 zāģējuma vietu ir 0,50 EUR.

PROJEKTU TĀMĒŠANA

Saviem klientiem piedāvājam izveidot būvniecības projektā nepieciešamo kokmateriālu tāmi. Par šo pakalpojumu sazinieties ar sev tuvākā veikala projektu vadītāju.