bilde

Jaunumi

 

2017. gada 27.septembris

PATA KOKMATERIĀLI iegūst CE sertifikātu C24 un C16 materiāla gradēšanai

Mājas būvniecībā karkasa konstrukciju būvei nereti tiek izmantots koks, tāpēc izvēloties koksni, ir svarīgi zināt tā stipruma īpašības. Visbiežāk šādām konstrukcijām izmanto skujkokus, jo tiem ir blīva serde. Skujkoku stiprību nosaka dažādās stiprības klases, kuras apzīmē ar burtu C. PATA KOKMATERIĀLI ir saņēmuši sertifikātu, kurš apliecina, ka drīkstam pēc stiprības šķirot C24 un C16 stiprības klases kokmateriālus. Sertifikātu iespējams lejupielādēt šeit.

 

 


2017. gada 2.marts

PATA KOKMATERIĀLI piedalās "Klientu servisa mēnesī"

Marts ir klientu servisa mēnesis.  Arī PATA KOKMATERIĀLI ir šīs kampaņas dalībnieks, tādēļ aicinām novērtēt Jūsu pieredzi mūsu veikalos un nobalsot: www.labsserviss.lv


2017. gada 16.janvāris

PATA KOKMATERIĀLI atver jaunu veikalu Liepājā

12.janvārī ar Liepājas mēra Ulda Seska un uzņēmuma klientu un sadarbības partneru dalību tika atklāts jaunais PATA KOKMATERIĀLI veikals Liepājā, Zemnieku ielā 30. Līdz ar jaunā veikala atklāšanu, uzņēmuma klientiem tiek piedāvāts plašāks un pieejamāks preču sortiments. Priecājamies arī par to, ka  jaunā veikala atrašanās vieta ir ērtāk pieejama mūsu klientiem.

 


2016. gada 27.oktobris

JAUNUMS!!! PATA KOKMATERIĀLI piedāvā grīdas dēļus no ozola un oša

Tagad PATA KOKMATERIĀLI veikalos ir pieejami līmēti daudzslāņu grīdas dēļi un grīdas dēļi no oša un ozola. Vairāk informācijas par pieejamo kokmateriālu klāstu skatīt šeit.

 


 

2016. gada 20.oktobris

JAUNUMS!!! PATA KOKMATERIĀLI piedāvā ciedra koka apdares dēļus un zāģmateriālu

Tagad PATA KOKMATERIĀLI veikalos ir pieejami ciedra koka apdares dēļi un zāģmateriāls. Ciedra kokmateriāli atšķiras ar savu izturību, jo parasti aug skarbos apstākļos. Ciedra koksne ir izturīga un blīva, tāpēc to izmanto būvniecībā un mēbeļu ražošanā. Visbiežāk ciedrs ir sastopams Sibīrijā un Kanādas ziemeļos. Vairāk informācijas par pieejamo kokmateriālu klāstu skatīt šeit.

 


 

2016. gada 11. augusts

PATA KOKMATERIĀLI atbalsta un piedalās "Krastu mačā 2016" 13.-14. augustā

PATA KOKMATERIĀLI kopā ar citiem turnīra draugiem atbalsta un aicina rīdziniekus un pilsētas viesus uz tradicionālo diennakts basketbola turnīru "Krastu mačs"!  

Pasākums kā ierasts norisināsies Rīgas svētku ietvaros, 13.-14. augustā, laukumā pie Latvijas Nacionālās operas, un tajā par uzvaru sacentīsies Daugavas labā un kreisā krasta pārstāvjiArī šogad "Krastu mačam"​ ir pieteikta mūsu komanda PATA KOKMATERIĀLI - spēcīgākie kokmateriālu veikali! Par uzvaru cīnīsimies 13. augustā plkst. 17:00 spēlē pret AAS Balta! Tiekamies svētkos un turam īkšķus par PATA KOKMATERIĀLI komandas uzvaru! Vairāk informācijas: www.krastspretkrastu.lv

 


 

2016. gada 30. jūnijs

PATA KOKMATERIĀLI un SUPX - Dēlis dēlim draugs!

Dēlis mājai, dēlis sportam!? Labākie ar labākajiem! Dēlis dēlim draugs! 

Ar prieku ziņojam, ka PATA KOKMATERIĀLI kā mūsdienīgs un inovatīvs uzņēmums ir kļuvis par sadarbības partneri par īstu trendu aktīvās atpūtas cienītājiem kļuvušo SUP dēļu nomai Lielupes krasta promenādē Jelgavā. Vizinies pa upi, jūru vai ezeru, sauļojies, ķer viļņus, nodarbojies ar jogu, makšķerē...- iesakām izbaudīt vasaras piedzīvojumu, ko piedāvā SUPX! Vairāk par SUP dēļu nomu Jelgavā lasiet šeit. Tiekamies PATA KOKMATERIĀLI veikalos un uz SUPa!


 

2016. gada 21. jūnijs

PATA KOKMATERIĀLI novēl LUSTĪGU LĪGOŠANU!

Informējam, ka no 22. līdz 24. jūnijam PATA KOKMATERIĀLI veikali un birojs būs slēgti. Vairāk informācijas par darba laika izmaiņām Līgo nedēļā skatiet šeit.

Novēlam visiem lustīgu Līgo nakti un skanīgus Jāņus!

  


 

2016. gada 17. jūnijs

PATA KOKMATERIĀLI kļūst par Meža pūču aizbildņiem Rīgas zoo

Ar patiesu prieku ziņojam, ka PATA KOKMATERIĀLI ir oficiāli kļuvuši par meža pūču aizbildņiem Rīgas Zooloģiskajā dārzā. Aicinām aplūkot šo skaistos putnus zoodārzā, kā arī dabā saudzīgi izturēties pret pūču sugu! 

Meža pūce ir viena no visbiežāk sastopamajām pūču sugām Latvijā. Tai ir kastaņbrūns vai pelēcīgs apspalvojums, kas ļauj paslēpties koku zaros vai lapu fonā. Rīgas Zooloģiskajā dārzā meža pūces aplūkojamas pašā tā centrā, Latvijas pūču ekspozīcijā. Visbiežāk tur nokļūst jauni pūcēni, kuri ir izkrituši no ligzdas, un nezināšanas dēļ cilvēki tos ir atnesuši uz zoodārzu. Taču pūcēni nav tik bezpalīdzīgi, kā cilvēkiem šķiet. Pūcēnu vecāki zina mazuļu atrašanās vietu un, atsaucoties saucieniem, tos baro vēl vismaz mēnesi pēc ligzdas pamešanas. Tāpēc ir svarīgi saprast - dabā atrasti pūču mazuļi nav pamesti, un tos nevajag nest uz mājām vai zooloģisko dārzu! Atrodot pūcēnu, neaiztiec to un ātri ej projām! Vairāk informācijas par meža pūcēm lasiet šeit.

 


 

2016. gada 15. jūnijs

20. un 21. jūnijā PATA KOMATERIĀLI veikalos Līgo BUMS! 

Laba ziņa Vasaras saulgriežu svinētājiem! Atlikušas vēl tikai 5 dienas līdz PATA KOKMATERIĀLI veikalos sāksies Līgo BUMS! 20. un 21. jūnijā terases, apdares, grīdas dēļi un visa veida zāģmateriāli plašākajā izvēlē ar svētku atlaidi - 23%! Atlaide spēkā standarta produkcijas pirkumiem PATA KOKMATERIĀLI veikalos 2016. gada tikai 20. un 21. jūnijā. Atlaide netiek piemērota akcijas produktiem, saplākšņa un OSB produkcijai. Atlaides nesummējas.

 


 

2016. gada 5. maijs

Tagad arī PATA KOKMATERIĀLI veikalos vari ziedot putnu aizsardzībai!

Cīrulis gaisā, mednis mežā, lakstīgala ievu krūmā, un stārķis staba galā. Neapdomīga mežizstrāde iznīcina putnu ligzdas, savukārt, augošās pilsētas atņem laukus un pļavas griezēm un cīruļiem. Piedalies putnu un to dzīvesvietu aizsardzībā, ziedojot Latvijas Ornitoloģijas biedrībai! Tagad arī mūsu veikalos Tu vari palīdzēt un ziedot putnu aizsardzībai. Ziedojumu kastītes atradīsi PATA KOKMATERIĀLI veikalos. Vairāk par LOB atbalsta mērķiem lasi šeit: http://www.lob.lv/lv/ziedo.php

 


 

2016. gada 27. aprīlis

JAUNUMS! Iegādājies jaunas mājas strazdiem un zīlītēm jeb putnu būru komplekti TAISI PATS! mūsu veikalos

Putnu būru komplekti TAISI PATS! ir inovatīvs produkts dabas mīļotājiem, ko jo īpaši iecienījušas ģimenes ar bērniem. Komplektā ietilpst visas nepieciešamās detaļas putnu būrīša ātrai un ērtai salikšanai. Labs ieguldījums dabā un prieks pašiem! Produkta izgatavošanā izmantoti PATA KOKMATERIĀLI kvalitatīvie egles dēļi. Projekts tapis sadarbībā ar Latvijas Ornitoloģijas Biedrību.

 


 

2016. gada 25. aprīlis

PATA KOKMATERIĀLI veikalos LIELĀ TALKA un NOLIKTAVAS TĪRĪŠANA - ATLAIDES LĪDZ -60%!

Talkoja Latvija, talkojām arī mēs savos veikalos! Lai sagaidītu savus klientus patīkamā vidē, PATA KOKMATERIĀLI veikalu un biroja darbinieki apvienoja spēkus un saposa savus veikalus. Pilnu fotoreportāžu no mūsu veikaliem Rīgā, Dreiliņos, Valmierā, Saldū un Liepājā skatiet mūsu Facebook lapā, sekojot saitei šeit

Lielās talkas ietvaros mēs atlasījām materiālu, kas dažādu iemeslu dēļ tika nocenots, - tagad šos produktus piedāvājam Jums iegādāties ar atlaidēm līdz -60% un pielietot savu ieceru realizēšanai. Par konkrētu nocenotā materiāla sortimentu un atlikumiem lūdzam interesēties mūsu veikalos. Nocenotā materiāla krājumu apjomi ir ierobežoti un atšķirīgi katrā no PATA KOKMATERIĀLI veikaliem.


 

2016. gada 18. aprīlis

Atklājam TERASES SEZONU ar AKCIJU aktuālākajiem produktiem!

Priedes un lapegles terases dēļi, kā arī apdares dēļu jaunais profils DA42 - tagad nopērkami īpaši IZDEVĪGI! 

Vairāk par piedāvājumu lasiet sadaļā AKCIJAS. Akcija spēkā no 18.aprīļa PATA KOKMATERIĀLI veikalos, kamēr prece pieejama noliktavā. Nenokavē - akcijas produktu daudzums ir ierobežots! 

 


 

 

2016. gada 14. marts

PATA KOKMATERIĀLI Tirdzniecības tīkla vadītājs Atis Kalniņš stāsta par Tendencēm kokmateriālu mazumtirdzniecībā žurnāla "Baltijas koks"  marta numurā. Raksta autors Pauls Beķeris.

 

Kaut gan būvniecības tirgus Latvijā pērn piedzīvojis lejupslīdi, attiecīgi ietekmējot kokmateriālu mazumtirdzniecību, vērojamas arī pozītīvas tendences – aizvien vairāk arhitektu jauno projektu dizainā cenšas iekļaut koksni.

Salīdzinot ar 2014. gadu, pērn vietējā tirgū būvniecības apjoms ir samazinājies, atzīst PATA KOKMATERIĀLI tirdzniecības tīkla vadītājs Atis Kalniņš, norādot, ka šī tendence ietekmējusi arī celtniecības materiālu tirgotājus. Par galveno iemeslu viņš uzskata kavēšanos ar Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu programmu atvēršanu jaunajā plānošanas periodā, kas ievērojami samazināja no jauna uzsākto lielo būvniecības objektu skaitu, īpaši jau publiskajā sektorā. Arī tuvākajā nākotnē nekas iepriecinošs nav gaidāms. «Daļa būvnieku, kuri strādā Rīgā, atzīst, ka līdz martam, aprīlim pat samazinājuši štatu – viņiem nav objektu. Mēs pagājušajā gadā cerējām, ka ES programmas tiks atvērtas decembrī, taču tas nav noticis,» stāsta Atis Kalniņš. Līdz ar to viņš ar nožēlu ir spiests atzīt, ka arī šis gads būvniecībā zināmā mērā ir pazaudēts, un augšupeja, kas nāktu līdzi Eiropas naudas ieplūšanai Latvijā, varētu būt gaidāma tikai 2017. gadā. Tiesa, pērn bijuši vairāki interesanti par ES struktūrfondu līdzekļiem līdzfinansēti dabas taku un dabas parku labiekārtošanas projekti, kas kopējā valsts būvniecības bilancē lielu pienesumu gan nav nesuši, toties tajos izmantots liels daudzums koksnes materiālu. «Gandarījums, ka arī mēs varējām šādos publiskos projektos piedalīties ar saviem produktiem,» uzsver PATA KOKMATERIĀLI tirdzniecības tīkla vadītājs.

JĀTURPINA ARHITEKTU IZGLĪTOŠANA

Tajā pašā laikā, protams, arī lielāku objektu celtniecība Latvijā nebūt nav pilnībā apstājusies, taču lielākoties turējusies uz privātā sektora pasūtījumiem. Pieprasījums pēc kokmateriāliem proporcionāli tirgus aktivitātei saglabājies nemainīgs, ar zināmu pozitīvu augšupejošu tendenci. «Var just, ka arhitekti un arī pasūtītāji gan privātajos, gan pašvaldību un valsts projektos aizvien vairāk cenšas dizainā iekļaut koksni,» stāsta Atis Kalniņš. Tā pati par sevi ir ļoti laba ziņa, taču joprojām aktuāls palicis jautājums par arhitekta domu lidojuma salāgošanu ar kokmateriālu ražotāju iespējām. «Arhitekti izveido objektus, kur izmantoti kokmateriāli, bet neņem vērā standarta produkcijas izmērus un pieejamību tirgū. Nereti gadās, ka klients pie mums vēršas ar cenu pieprasījumu, bet mēs redzam, ka viņam jāmaksā 20–40% vairāk tikai tāpēc, ka izvēlēti nestandarta izmēri vai uzstādītas nesamērīgi augstas kvalitātes prasības,» situāciju vietējā tirgū raksturo PATA KOKMATERIĀLI pārstāvis, uzsverot, ka nozarē visiem kopā vajadzētu domāt par izglītojošu pasākumu veikšanu, kas būvniekos un arhitektos vairotu ne tikai interesi par koku kā celtniecības materiālu, bet arī paplašinātu viņu zināšanas par tā lietojuma iespējām. Kā zināms, būvniecības regulējums paredz, ka nesošajās konstrukcijās jāizmanto CE sertificēti materiāli, kas gradēti ar atbilstošu izturības klasi. Tieši šī nianse reizēm rada apmulsumu un neizpratni būvinženieros, kuri, drošs paliek drošs, lieki pārapdrošinās. Un tad ir gadījumi, ka betona veidņiem parādās pieprasījums pēc C30 izturības klases materiāliem. «Tas, protams, nav loģiski. Tāpēc mūsu projektu vadītāji cenšas konsultēt klientus un sekot līdzi, kādam mērķim viņi konkrēto zāģmateriālu meklē,» stāsta Atis Kalniņš.

CILVĒKI SĀK IZPRAST KVALITĀTI

Būvnieki un projektu pasūtītāji gan ir tikai viena no PATA KOKMATERIĀLI veikalu tīkla mērķa auditorijām. Otra lielā klientu grupa ir privātpersonas, kas ierodas veikalā iegādāties kādu koksnes produktu uz vietas. Kaut gan privātpersonu interese saglabājusies stabila un kritums nav novērojams, cilvēkos joprojām var just zināmu piesardzību pret naudas investīcijām celtniecībā un savu mājokļu

uzlabošanā. Acīmredzot īstas pārliecības par ekonomisko stabilitāti sabiedrībā joprojām nav. Kā iepriecinošu tendenci Atis Kalniņš min aizvien pieaugošo uzmanības pievēršanu materiālu apstrādes tehnoloģijai un kvalitātei, kas attiecīgi nozīmē arī ilgāku produktu mūžu. Īpaši izteikti tas novērojams saistībā ar terases dēļiem. PATA KOKMATERIĀLI jau trešo gadu piedalās izstādē Māja Ķīpsalā. Runājot ar klientiem, veikalu tīkla pārdošanas speciālisti ir konstatējuši, ka iepriekšējās terases viņiem lielākoties kalpojušas 5–8 gadus un tagad jāmaina. Tas, protams, ir ārkārtīgi īss laiks un liecina, ka būvniecības buma neprofesionālo celtnieku nolaidības dēļ vai pēckrīzes taupības nolūkos cilvēki izvēlējušies nekvalitatīvi impregnētus vai vispār ar koksnes aizsarglīdzekļiem neapstrādātus dēļus. Tagad viņi to ir sapratuši un meklē ilgmūžīgākus materiālus. Tuvojoties pavasara sezonai, kas vienmēr bijis aktīvākais koksnes materiālu mazumtirdzniecības laiks, interese palielinās ne tikai par terasēm, bet arī iekšējā un ārējā apšuvuma dēļiem, dažādiem žogu elementiem, kā arī neapstrādātiem zāģmateriāliem. Kā atzīst Atis Kalniņš, cenas ziņā tas ir visekonomiskākais koksnes produkts ar ļoti plašu pielietojuma spektru, un cilvēki sāk aizvien vairāk apzināties tā priekšrocības.

CENU ATŠĶIRĪBAS

PATA KOKMATERIĀLI veikalos joprojām apmēram 50% produkcijas ir SIA PATA ražotie kokmateriāli, savukārt otra puse – dažādu Latvijas kokapstrādes uzņēmumu izstrādājumi.

«Mēs cenšamies sadarboties ar tiešām labiem pašmāju ražotājiem, kas gatavo ļoti augstas kvalitātes produkciju, jo eksporta tirgos ar citādāku konkurēt nemaz nav iespējams. Diemžēl nereti ir gadījumi, kad klientam mūsu piedāvātā cena liekas par augstu,» vienu no koksnes mazumtirdzniecības problēmām raksturo PATA KOKMATERIĀLI tirdzniecības tīkla vadītājs. Viņš skaidro, ka lielākoties 15–20% cenas atšķirība rodas faktā, ka mazie zāģmateriālu plači tirgo savu produkciju bez PVN un šādu cenu arī nekautrējas norādīt savās interneta mājaslapās. Cilvēks, kam, piemēram, vajadzīgi pirts apšuvuma dēlīši, vispirms pasērfo internetā, uzzina, ka tur prece pieejama, tikai iepriekš pasūtot, un

tad dodas uz veikalu. «Internetā redzētās cenas viņam liek domāt, ka pie mums ir liels uzcenojums, taču patiesībā jau viņš neaizdomājas, ka tur vienkārši nav bijis iekļauts PVN,» skaidro Atis Kalniņš un atzīst, ka līdz ar to arī PATA KOKMATERIĀLI veikalos visu laiku ir jācenšas atrast balansu starp produkcijas kvalitāti un cilvēku maksātspēju. Šai ziņā viņš norāda uz interesantām reģionālajām atšķirībām Baltijas valstu patērētāju mentalitātē. Proti, Igaunijā veikalos ir pieejami augstākas kvalitātes koksnes materiāli par atbilstošu cenu, jo pircēji par labām lietām tur ir arī gatavi maksāt. Lietuvā tieši pretēji – visu nosaka tikai cena. Latvija, gluži kā ģeogrāfiski atrodas starp abām šīm valstīm, arī kultūras ziņā iet vidusceļu. Mūsu vidējais pasūtītājs saprot augstas kvalitātes materiālu priekšrocības un centīsies tādus izmantot, taču darīs visu, lai to iegāde pēc iespējas mazāk sistu pa maciņu!

 


 

2016. gada 9. marts

PATA KOKMATERIĀLI aicina uz Baltijas būvniecības izstādi Nr.1 - MĀJA I 2016

Aicinām Jūs apmeklēt vienu no nozīmīgākajiem būvniecības industrijas pasākumiem Latvijā - izstādi MĀJA I 2016, kas norisināsies no 10. līdz 13. martam izstāžu kompleksā Ķīpsala. PATA KOKMATERIĀLI stendu atradīsiet 2. hallē.

Šogad izstādei esam īpaši gatavojušies, sarūpējot visiem interesentiem iespēju ne tikai apskatīt un izvēlēties labākos kokmateriālus, bet arī iegādāties tos mūsu veikalos izstādes periodā ar ievērojamām atlaidēm. Turklāt sadarbībā ar mūsu lielāko piegādātāju, vadošo kokrūpniecības uzņēmumu PATA SIA, esam sagatavojuši pārsteigumu ikvienam izstādes apmeklētājam - izklaide garantēta! Tiekamies izstādē!


 

2016. gada 1. marts

PATA KOKMATERIĀLI piedalās kampaņā UZSLAVĒ LABU SERVISU 2016

Marts ir Laba servisa mēnesis, un tas ir sācies! Arī PATA KOKMATERIĀLI ir šīs kampaņas dalībnieks, tāpēc aicinām Jūs padalīties ar labo pieredzi mūsu veikalos un pastāstīt citiem, cik profesionāli, smaidīgi un laipni esam Jūs apkalpojuši. Savā priekā dalīties un par mums nobalsot varat šeit. Sekojiet līdzi mūsu kampaņas aktualitātēm arī http://labsserviss.delfi.lv.

 

 

2015. gada 21. decembris

PATA KOKMATERIĀLI atkārtoti saņem BM TRADA FSC® (FSC-C123708) sertifikātu!

Esam priecīgi paziņot, ka atkārtoti esam saņēmuši BM TRADA koksnes piegādes ķēdes sertifikātu FSC® (FSC-C123708). Tas ir apliecinājums PATA KOKMATERIĀLI piedāvātās produkcijas atbilstībai noteiktiem kvalitātes standartiem. FSC® (FSC-C123708) koksnes piegādes ķēdes sertifikācija apliecina, ka produkta ražošanā izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un šis materiāls ir izsekojams visos ražošanas un tirdzniecības procesos – no meža apsaimniekotāja līdz gala patērētājam. FSC® (FSC-C123708) mežu apsaimniekošanas un FSC® (FSC-C123708) piegādes ķēdes sertifikātu šodien atzīst patērētāji visā pasaulē. Apliecinājumu par koksnes izcelsmi visvairāk pieprasa Skandināvijas valstu un Anglijas ražotāji, celtnieki, izplatītāji un patērētāji.

PATA KOKMATERIĀLI sertifikāta kopiju varat lejuplādēt šeit.

 


 

2015. gada 16. decembris

Piedāvājam veikt specpasūtījumus apdares materiāliem par LABU CENU, sākot no 3,31 EUR/m2 ar PVN!

Pieņemam specpasūtījumus AB un BC šķiras apdares dēļiem - plašā izvēlē un par

LABU CENU: sākot no 3,31 EUR/m2 ar PVN / Juridiskām personām 2,74 EUR/m2 + PVN

Produkti pasūtīšanai būs pieejami, sākot no 2016. gada janvāra. Īpašais piedāvājums spēkā pasūtījumu apjomiem ap 100 m2. Pasūtījuma apjoma ierobežojumi ir atkarīgi no paku izmēra konkrētajam materiālam.

Par Jūs interesējošā produkta specpasūtījuma nosacījumiem (apjoms, piegādes laiks) lūdzam interesēties pie mūsu reģionālajiem pārstāvjiem. Plašāku informāciju par Īpašo piedāvājumu specpasūtījumiem atradīsiet produktu sadaļā APDARES DĒĻI


 

2015. gada 1. decembris

JAUNUMS!!! Papildinām sortimentu ar priedes NEAPZĀĢI par LABU CENU!

Tagad mūsu veikalos iespējams iegādāties arī daudzfunkcionālu materiālu - neapzāģi jeb neapzāģētus priedes dēļus, žāvētus uz KD 10%. Šobrīd sortimentā pieejams produkts ar biezumu 50 mm, platumu no 150 mm, 3 m garumā, BB šķira, žāvēts uz KD 10%. Šis produkts varētu būt īpaši interesants galdniecības uzņēmumiem un mēbeļu ražotājiem.

LABA CENA240 EUR/m3 ar PVN  / Juridiskām personām 198.35 EUR/m3 + PVN.

Atkarībā no pirkuma kopējās summas ar PVN tiek piemērota atlaide: pirkumam virs 350 EUR -5%, pirkumam virs 750 EUR -10%, pirkumam virs 1500 EUR -15%. Papildus informāciju lūdzam skatīt produktu sadaļā NEAPZĀĢIS.

Par konkrēta apjoma pieejamību, kā arī piegādi lūdzam interesēties mūsu veikalos.

 


 

2015. gada 6. oktobris

Papildinām sortimentu ar jauniem apdares profilu veidiem!

PATA KOKMATERIĀLI komanda priecājas paziņot, ka esam paplašinājuši mūsu apdares dēļu pamatsortimentu ar papildus apdares dēļu veidiem. Ko tas nozīmē mūsu pircējiem ? To, ka uz vietas veikalos būs pieejami vēl vairāki profilu veidi apdarei. Visplašākais sortiments būs pieejams Rīgas veikalā Vienības gatvē 93. No centrālās noliktavas nepieciešamības gadījumā apdares dēļus uz visiem veikaliem varam piegādāt līdz 5 darba dienām.

Galvenie jaunumi :

- DA34Z pusspundes apdares dēļi ar zāģētu virsmu. To sortiments tagad paplašināts līdz 3 platumiem - 85mm, 115mm un 135mm. Šis profils ir ieguvis lielu popularitāti, tādēļ nolēmām, ka ir vērts to piedāvāt 3 dažādos platumos;

- DA39 pilnās spundes apdares dēļi. Līdz šim mūsu sortimentā dominēja pusspundes apdares dēļi, tādēļ papildus esam ieviesuši šo profila veidu.

Papildus informāciju lūdzam skatīt produktu sadaļā APDARES DĒĻI.

 


 

2015. gada 1. septembris

JAUNUMS!!! Augstas siltuma atdeves briketes no apses

Sadarbībā ar mūsu partneri 4PLUS piedāvājam mūs klientiem jauna veida briketes.

Brikešu galvenā priekšrocība attiecībā pret citām tirgū pieejamām ir tā, ka šīm ražotajām briketēm ir ievērojam augstāks blīvums un zemāks mitrums. Līdz ar to tām ir būtiski augstāka siltuma atdeve. No vienas briketes var iegūt lielāku siltumu, kā no citām, jo tās ir smagākas. Tā ir ļoti nozīmīga priekšrocība cilvēkiem, kuriem ir maz vietas kurināmā glabāšanai, piemēram, privātmāju īpašniekiem pilsētās vai daudzstāvu namu iemītniekiem, kuri kurina kamīnus. Bez tam šīs briketes ir labas ar to, ka nepiesārņo skursteni, bet pat tīra to, jo ir ražotas no apses. Apses koksnes priekšrocības ir tādas, ka tā nesatur sveķus un praktiski neveido darvu.

Brikešu izmērs un svars: apaļas, D85mm, ar caurumu D20mm. Vienas briketes svars 2 kg. Briketes garums 31-33cm, atkarībā no blīvuma, lai svars būtu 2kg. Iepakojums: pa 5 briketēm termo plēves iepakojumā. 

Briketes

Standarta cena: 1.65 EUR/ 10 kg maiss (cena norādīta ar 12% PVN privātpersonām).

Produkts pieejams visos mūsu veikalos.

 


 

2015. gada 5. jūlijs

Mārupes veikals pārceļas uz jaunām telpām - Rīgā, Vienības gatvē 93!

PATA KOKMATERIĀLI Mārupes veikals, sākot ar 2015. gada 29. jūliju, uzsāk darbu jaunajā mājvietā Vienības gatvē 93, Rīgā. Latvijas tirgū veiksmīgi strādājam jau gandrīz 3 gadus, tāpēc, pieaugot kokmateriālu pieprasījumam un klientu intresei par kokmateriāliem, nolēmām, ka nepieciešams paplašināt kokmateriālu sortimentu un tirdzniecības platību. Priecājamies arī par to, ka  jaunā veikala atrašanās vieta ir ērtāk pieejama mūsu klientiem.

Vēlamies informēt klientus, ka pārcelšanās dēļ Rīgas veikals būs slēgts sekojošos datumos :

25. jūlijs / Sestdiena/

27. jūlijs / Pirmdiena/

28. jūlijs / Otrdiena/

Laika posmā no 28. līdz 31. jūlijam Plieņciema ielā 11 būs iespēja saņemt konsultācijas par pieejamo produkciju.

PATA KOKMATERIĀLI Rīgas veikals

 


 

2015. gada 12.maijs

Jauna administrācijas atrašanās vieta!

Cienījamie klienti un sadarbības partneri, vēlamies Jūs informēt, ka no šī gada maija ir mainīta PATA KOKMATERIĀLI administrācijas atrašanās vieta!

Turpmāk mūsu biroja adrese būs Vienības gatvē 87D, Rīgā. Kontaktinformācija palikusi nemainīga.

 


 

2015. gada 6.maijs

7. maijā Dreiliņos darbu sāk PATA KOKMATERIĀLI pārstāvniecība!

Līdz šim PATA kokmateriālus Rīgas rajonā bijusi iespēja iegādāties tikai Mārupē, atsaucoties uz klientu pieprasījumu, tiksim pārstāvēti arī Daugavas labajā krastā – Dreiliņos, blakus tirdzniecības namam ”Kurši”.  Palīdzēsim Jums orientēties mūsu piedāvājuma sortimentā, sniegsim konsultācijas un nodrošināsim iespēju uz vietas iegādāties nepieciešamos kokmateriālus.

PATA KOKMATERIĀLI komanda gaida Jūs Dreiliņu veikalā! Informatīvais tālrunis: 25622002

 


 

2015. gada 30.aprīlis

Ekskluzīvs piedāvājums – Lapegles terases dēļi bez zariem!

Laiks izveidot ekskluzīvu piemājas terasi!  PATA KOKMATERIĀLI veikalos piegādāti ražošanas procesā rūpīgi atlasīti lapegles terases dēļi, kuriem virspusē ir maz vai nav zaru. Šāds kokmateriāls ļauj izveidot projektus ar īpaši augstām kvalitātes un vizuālajām prasībām - kokmateriāla virspuse tiek klasificēta kā A šķira!

Sibīrijas lapegles koksne ir īpaši piemērota terases izveidei - tā kalpo ilgāk kā egles vai priedes terases dēļi, kā arī tā ir īpaši piemērota eksplutācijai Latvijas laikapstākļos (lietus, sals, saules stari). Pieejamie garumi veikalos: 4 m un 6 m.

Pieejami 28x143x4000 mm un 28x143x6000 mm izmēra terases dēļi.

Standarta cena (28x143x4000): 35,65 Eur/m2 ar PVN  / Juridiskām personām 29,46 Eur/m2 + PVN

Standarta cena (28x143x6000) : 35,64 Eur/m2 ar PVN  / Juridiskām personām 29,45Eur/m2 + PVN

Atkarībā no pirkuma kopējās summas ar PVN tiek piemērota atlaide: Pirkumam virs 350 EUR -5%, Pirkumam virs 750 EUR -10%, Pirkumam virs 1500 EUR -15%.

 


2015.gada 17.aprīlis

Īpaši gari Sibīrijas lapegles terases dēļi Jūsu projektu realizēšanai!

Tagad PATA KOKMATERIĀLI veikalos pieejami īpaši gari (6 m), AB šķiras lapegles terases dēļi. To garums ļauj īstenot apjomīgus projektus, savukārt, lapegles kokmateriāla īpašības – ilgnoturīgu lietošanu.

Lapegles kokmateriāli ir īpaši piemēroti lietošanai Latvijas klimatiskajā zonā, kur lietus, sals un karstums var būtiski samazināt terases dēļu kalpošanas laiku. Sibīrijas lapegli raksturo augsts šķiedru blīvums, līdz ar to tā ir izturīgāka par klasiskajiem priedes terases dēļiem.

Lapegles dēļi profilēti no abām pusēm, kas dod iespēju izvēlēties lietošanai pievilcīgāko dēļa pusi. Ja ekspluatācijas laikā radies vizuāls defekts, to iespējams vienkārši novērst, dēli apgriežot uz otru pusi.

Sibīrijas Lapegles abpusējais profils (raksts):

Sešus metrus garie Sibīrijas lapegles terases dēļi:

Dēļu biezums: 28 mm, platums: 145mm, garums: 6000mm.

Terases kokmateriālus vēlams apstrādāt ar speciālām eļļām, par kurām Jūs konsultēs PATA kokmateriālu veikalos. Pareizi ekspluatējot, terases dēļi kalpos 10 – 12 gadus.

 

Brauc un uzzini vairāk PATA KOKMATERIĀLI veikalos!

Standarta cena :  27,13 eur/m2 ar PVN  / Juridiskām personām 22,42 eur/m2 + PVN/

Atkarībā no pirkuma kopējās summas ar PVN tiek piemērota atlaide:

Pirkumam virs 350 EUR -5%, jeb 25,78 EUR/m2 / juridiskām personām 21,30 Eur/m2 + PVN

Pirkumam virs 750 EUR -10%, jeb 24,42 EUR/m2 / juridiskām personām 20,18 Eur/m2 + PVN

Pirkumam virs 1500 EUR -15%, jeb 23,06 EUR/m2 / juridiskām personām 19,06 Eur/m2 + PVN

 


 

2015. gada 17. aprīlis

Iegūts BM TRADA koksnes piegādes ķēdes FSC® (FSC-C123708) sertifikāts!

 


 

 

2015. gada 30. marts

5. maijā  Rīgā tiks atvērts PATA KOKMATERIĀLI veikals Daugavas labajā krastā -  Dreiliņos (Veikala atvēršana tiek pārcelta uz  7. maiju)

PATA kokmateriāli komanda priecājas paziņot, ka 5. maijā Dreiliņos blakus TN Kurši veikalam atklāsim nu jau otro Rīgas veikalu, šis Latvijā būs jau sestais PATA kokmateriālu veikals.

Pata kokmateriāli dreiliņos

 


 

2015. gada 16. marts

Rīgas veikalā piegādāta pirmā krava ar karstā lineļļā apstrādātajiem Sibirījas lapegles terases dēļiem

Aicinām visus klientus klātienē aplūkot mūsu šīs sezonas jaunumu - karstā lineļļa apstrādātus Sibīrijas terases dēļus. Pieejami 28x145mm izmēra terases dēļi. Lai saglabātu materiāla kvalitāti uzglabāšanas laikā, katru rindu pakā esam atdalījuši ar papīru. Terases dēļi ir pieejami Rīgas veikalā, reģionu veikalos ir iespējams saņemt bezmaksas dēļu paraugu. Nepieciešamības gadījumā 5 darba dienu laikā ir iespējams piegādāt produkciju uz jebkuru no mūsu veikaliem.

Sibīrijas lapegles terases dēļiSibīrijas lapegles terases dēļi

Šāds apstrādes veids Sibirījas lapegles produkcijai garantē : 

- 100% dabisks produkts, jo tā apstrādē tiek izmantota tikai karsta lineļļa ;

- Apstrādes proces notiek augstspiedienā, kas nozīmē to, ka eļļa iespiežas koksnes struktūrā, tādējādi piešķirot Sibīrijas lapeglei patīkamu brūnu toni, kurš nezudīs turpmākos 15-20 gadus. Sibīrijas lapegle pēc savas struktūras ir kokmateriāls, kurš slikti uzsūc apstrādes līdzekļus, tādēļ augstspiediena tehnoloģijas izmantošana nodrošina to, ka koknes virsējā kārta nezaudēs savu toni. Ja lineļļa tiek uzklāta ar otiņas palīdzību, tad to būs nepieciešams atkārtoti uzklāt ik pēc 2-3 gadiem ;

- Šādi apstrādāta lapegle tiek aizsargāta pret UV staru ietekmi. Krāsas īpašības saglabāsies 10-15 gadus, atkarībā no lietošanas intensitātes ar kuru ikdienā tiem ir jāsaskaras ;

- 10-15 gadus nav nepieciešams veikt materiāla apstrādi ar aizsarglīdzekļiem ;

Standarta cena :  36.76 Eur/m2 ar PVN  / Juridiskām personām 30.35 Eur/m2 + PVN/

Atkarībā no pirkuma kopējās summas ar PVN tiek piemērota atlaide :

Pirkumam virs 350 EUR -5%, jeb 34.92 EUR/m2 / juridiskām personām 28.86 Eur/m2 + PVN/

Pirkumam virs 750 EUR -10%, jeb 33.08 EUR/m2 / juridiskām personām 27.34 Eur/m2 + PVN/

Pirkumam virs 1500 EUR -15%, jeb 31.24 EUR/m2 / juridiskām personām 25.82 Eur/m2 + PVN/

 


 

2015. gada 16. marts

Jauna atlaižu politika mūsu veikalu klientiem

Privātpersonu pirkumiem turpmāk tiek piemērota sekojoša atlaižu politika. Ja pirkuma kopējā summa ir :

- virs 350 EUR, tiek piemērota atlaide 5% apmērā visam pirkumam

- virs 750 EUR, tiek piemērota atlaide 10% apmērā visam pirkumam

- virs 1500 EUR, tiek piemērota atlaide 15% apmērā visam pirkumam

Uzmanību !!! Atlaides netiek attiecinātas uz akcijas produktiem, īpašajiem piedāvājumiem un nocenoto produkciju!

Celtniecības uzņēmumus, zemnieku saimniecības un māju ražotājus aicinām sazināties ar mūsu projektu vadītājiem par korporatīvās sadarbības iespējām!

 


 

2015. gada 13. marts

15. aprīlī tiks atvērts PATA KOKMATERIĀLI veikals VALMIERĀ

Lepojamies, ka 15. aprīlī atklāsim PATA KOKMATERIĀLI tirdzniecības tīkla piekto veikalu - Valmierā. Ar mūsu tirdzniecības tīkla palīdzību Valmieras pilsētā un tās apkārtnē saviem klientiem vēlamies ne tikai pārdot Latvijas labāko kokapstrādes uzņēmuma produkciju, bet sniegt arī pozitīvas emocijas un izpratni par koku kā svarīgu materiālu mūsu ikdienā.

Atrašanās vieta kartē:
Valmiera veikals PATA KOKMATERIĀLS

 


 

2014. gada 18. decembris

Saviem klientiem uz Ziemassvētkiem esam sarūpējuši īpašu dāvanu ! -30% atlaide DA3 profila ABC kvalitātes apdares dēļiem ( 18x112mm)

Lai iepriecētu mūsu klientus PATA kokmateriāli veikalos mūsu klienti līdz 28. februārim varēs iegādāties DA3 profila apdares dēļus no priedes un egles materiāla ar 30% atlaidi. Pieejami apdares dēļi 3.00 un 3.30 m garumā.

Tagad apdares dēļu cena m2 ir TIKAI 7.44EUR/m2 ar PVN / Juridiskajām personām 6.15 EUR/m2 bez PVN/

Grīdas dēļiapdares dēļi

! Attēlā ir redzami DA3 profila egles apdares dēļi 18x112mm, ABC kvalitāte

Sadalījums veikalos pa sugām :

Rīgas veikals- priede un egle

Saldus veikals- egle / nepieciešamības gadījumā iespējams piegādāt priedes apdares dēļus

Liepājas veikals- egle / nepieciešamības gadījumā iespējams piegādāt priedes apdares dēļus

Daugavpils veikals - egle / nepieciešamības gadījumā iespējams piegādāt priedes apdares dēļus

 


 

2014. gada 5. decembris

JAUNUMS ! Sibīrijas lapegles terases un apdares dēļi- apstrādāti ar karstu lineļļu

Savā sortimentā ieviešam jaunu produktu- Sibīrijas lapegles terases un apdares dēļus, kuri ir apstrādāti augstspiedienā ar karstu lineļļu. Šāds apstrādes veids Sibirījas lapegles produkcijai garantē : 

- 100% dabisks produkts, jo tā apstrādē tiek izmantota tikai karsta lineļļa ;

- Apstrādes proces notiek augstspiedienā, kas nozīmē to, ka eļļa iespiežas koksnes struktūrā, tādējādi piešķirot Sibīrijas lapeglei patīkamu brūnu toni, kurš nezudīs turpmākos 15-20 gadus. Sibīrijas lapegle pēc savas struktūras ir kokmateriāls, kurš slikti uzsūc apstrādes līdzekļus, tādēļ augstspiediena tehnoloģijas izmantošana nodrošina to, ka koknes virsējā kārta nezaudēs savu toni. Ja lineļļa tiek uzklāta ar otiņas palīdzību, tad to būs nepieciešams atkārtoti uzklāt ik pēc 2-3 gadiem ;

- Šādi apstrādāta lapegle tiek aizsargāta pret UV staru ietekmi. Krāsas īpašības saglabāsies 10-15 gadus, atkarībā no lietošanas intensitātes ar kuru ikdienā tiem ir jāsaskaras ;

- 10-15 gadus nav nepieciešams veikt materiāla apstrādi ar aizsarglīdzekļiem ;

Sibīrijas lapegles terases dēļiSibīrijas lapegles apdares dēļi

Ziemas periodā šo produkciju ir iespējams pasūtīt, ja apjoms ir ne mazāks kā 150 m2. Sākot ar aprīļa mēnesi produkcija atradīsies patstāvīgajā noliktavas atlikumā mūsu veikalos !

Cena Sibīrijas lapegles terases dēļiem, kuri apstrādāti ar karstu lineļļu :

- 21 x145 mm , A klase          29.21 Eur/m2 ar PVN  / Juridiskām personām 24.14 Eur/m2 + PVN

- 28 x145 mm , A klase          36.76 Eur/m2 ar PVN  / Juridiskām personām 30.35 Eur/m2 + PVN

 


 

2014. gada 20. novembris

Veiksmīgai iekšdarbu veikšanai aukstajā laikā piedāvājam īpašu atlaidi grīdas un apdares dēļiem

Visos PATA kokmateriāli veikalos ar 20% atlaidi iespējams iegādāties A+ klases grīdas un apdares dēļus. Mēs patiesi ceram, ka tas palīdzēs mūsu klientiem radīt mājīgu un neaizmirstamu vidi ap sevi. Grīdas un apdares dēļi ir ar īpaši apstrādātu virsmu, lai tos nebūtu nepieciešams papildus slīpēt. Akcijas laikā piedāvājam sekojošus produktus :

- Egles apdares dēļi, A+ kvalitāte,  profils DA30, 12x113x5100 mm - 7.62 EUR/m2 ieskaitot PVN ( Juridiskajām personām* 6.30  EUR/m2 + PVN )

- Egles grīdas dēļi, A+ kvalitāte, 28x137x5100 mm - 18.77 EUR/m2 ar PVN ( Juridiskajām personām* 15.51 Eur/m2 +PVN)

 


 

2014. gada 10. oktobris

PATA kokmateriāli veikalos ir pieejamas melnalkšņa un bērza briketes

Mūsu veikalos klientiem ir iespējams iegādāties augstākās kvalitātes briketes un granulas. Mūsu veikalos Rīgā,Liepājā,Saldū un Daugavpilī atradīsiet kokskaidu granulas no svaigi zāģētām skuju koka zāģbaļķu skaidām. Savukārt, briketes ir pieejamas no melnalkšņa un bērza koksnes. Lepojamies ar to, ka nodrošinām briketēm un granulām patstāvīgu kvalitāti visas sezonas laikā.

Cenas privātpersonām ( ar 12% PVN ):

- Melnalkšņa briketes, 10 kg maiss  - 1.62 EUR ( pieejamas Rīgas un Daugavpils veikalos )

- Bērza briketes, 12 kg maiss -  1.94 EUR ( pieejamas Saldus un Liepājas veikalos )

- Granulas 6mm, 15 kg maiss - 3.07 EUR ( sākot ar 20. oktobri pieejamas visos veikalos)

Briketes un granulasBriketes un granulas

 

 


 

2014. gada 19. septembris

Tagad saviem klientiem piedāvājam arī dēļu krāsošanas pakalpojumu

Saviem klientiem piedāvājam kokmateriālu gruntēšanas, krāsošanas, lakošanas un aizsarglīdzekļu uzklāšanas pakalpojumus.

Dēļu gruntēšana un krāsošana iespējama trīspusēja un četurpusēja. Krāsošanas process notiek rūpnieciski ar vaakuma tehnoloģijas palīdzību, kas ļauj iegūt vienmērīgāku un kvalitatīvāku virsmas pārklājumu.

Papildus informāciju meklējiet sadaļā PAKALPOJUMI.

 

 


 

2014. gada 1. septembris

Jaunums grīdas dēļu sortimentā

Veikalā PATA KOKMATERIĀLI tagad pieejami 235 mm plati un 40 mm biezi egles grīdas dēļi, kas tiek izgatavoti no īpaši atlasīta, augstākās kvalitātes materiāla. Pateicoties speciālajai dēļu virsmas apstrādei, pirms ieklāšanas tos nav nepieciešams papildus slīpēt. Īpaši interesants šis produkts varētu būt vecu, renovējamu māju īpašniekiem, kā arī ikvienam, kas spēj novērtēt sajūtas, ko telpā spēj radīt masīvkoka grīda.

Savukārt, sākot ar decembri, veikala šaurāko grīdas dēļu sortiments tiks papildināts ar galos spundētiem dēļiem, kas atvieglos to ieklāšanu.  

 


 

2014. gada 22. augusts

Daugavpilī darbu uzsācis PATA KOKMATERIĀLI veikals

 

Priecājamies paziņot, ka PATA KOKMATERIĀLI veikals Daugavpilī uzsācis darbu. Septembrī veikals būs atvērts darba dienās no plkst. 8.00 - 18.00, bet, sākot ar oktobri, plānojam strādāt arī sestdienās. Gaidīsim Jūs ciemos!

Šī ir mūsu pirmā tirdzniecības vieta, kas sadarbībā ar „Būvniecības namu Kurši” darbojas pēc jaunā koncepta „veikals veikalā”. Pie mums klienti var iegādāties dažādu profilu apdares, grīdas un terases dēļus, kā arī dažāda veida zāģmateriālus, savukārt, visas pārējās celtniecībai nepieciešamās lietas pieejamas „Kuršos”. Nākamajā gadā šāda koncepta tirdzniecības vietas „Būvniecības nama Kurši” veikalos plānojam atvērt arī citās pilsētās, nodrošinot Latvijas iedzīvotājiem operatīvu pieeju kvalitatīviem kokmateriāliem.

 

 

 


 

2014. gada 28. jūlijs

19. augustā Daugavpilī tiks atvērts nu jau ceturtais PATA KOKMATERIĀLI veikals

PATA KOKMATERIĀLI komanda priecājas paziņot, ka arī Daugavpils novadā, sākot ar augusta vidu būs iespējams iegādāties kokmateriālus plašā sortimentā. Mūsu atrašanās vieta būs tieši blakus BN Kurši Daugavpils veikalam (Vecstropi, Krāslavas 1, Naujenes pagasts). Ceram uz drīzu tikšanos !

Pasūtījumu gadījumā lūdzam sazināties ar Rīgas projektu vadītājiem!

 


 

2014. gada 28. marts

PATA KOKMATERIĀLI Rīgas veikals pārtiet uz vasaras darba laiku

Sākot ar 1. aprīli, Rīgas veikals pagarina savu darbalaiku līdz plkst 20:00 darba dienās. Liepājas un Saldus veikali strādās kā līdz šim. Papildus informāciju par darba laikiem meklējiet sadaļā KONTAKTI .

 


 

2014. gada 24. marts

Līmēto plātņu sortiments tiek papildināts ar BĒRZA PLĀTNĒM !

Līmēta bērza plātne

 

Līdz šim mūsu veikalos bija iespējams iegādāties no oša, ozola un priedes materiāliem izgatavotas plātnes. Taču sākot ar martu, PATA KOKMATERIĀLI paplašina līmēto plātņu sortimentu ar A/A, A/B un B/B kvalitātes bērza plātnēm.

Plātnes ir iespējams aplūkot un uz vietas iegādāties Rīgas veikalā. Savukārt, Saldus un Liepājas veikalā plātnes pieejamas pēc pasūtījuma. Piegāde tiks nodrošināta 5 darba dienu laikā.

Plašāku informāciju par bērza plātnēm variet uzzināt produktu sadaļā LĪMĒTĀS PLĀTNES.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

2014. gada 20. marts

PATA KOKMATERIĀLI piedalās lielākajā Baltijas būvniecības izstādē MĀJA I 2014

 

Izstādi "Māja I 2014" četru dienu laikā apmeklēja 36 578 interesenti no 16 valstīm. Arī mēs

sakām lielu paldies visiem PATA KOKMATERIĀLI stenda apmeklētājiem. Izstādes laikā uzņēmums prezentēja pavasara darbiem nepieciešamos materiālus - priedes un lapegles terases dēļus, apdares dēļus, kā arī zāģmateriālus, ko iespējams izmantot dažāda veida konstrukcijās. Stenda apmeklētājiem bija iespēja uzzināt arī noderīgus padomus saistībā ar kokmateriālu pielietojumu ikdienā. Gaidīsim visus interesentus mūsu veikalos!

Neaizmirstiet, ka prakstiskus padomus pavasara darbiem Jūs variet atrast mūsu mājas lapas sadaļā Padomi.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

2014. gada 12. marts

2. aprīlī Liepājā darbu uzsāks jau trešais specializētā tīkla PATA KOKMATERIĀLI veikals
 

PATA KOKMATERIĀLI komanda ir priecīga paziņot, ka, sākot ar 2. aprīli, Liepājā, Zemnieku ielā 60 darbu uzsāks jau trešais specializētais kokmateriālu veikals. Tajā uz vietas būs iespējams iegādāties zāģmateriālus, grīdas, apdares un pirts lāvas dēļus, kā arī, dažādas līstes un brusas.

Lai nopirktos materiālus būtu ērtāk nogādāt mājās vai celtniecības objektā, tiks nodrošināta iespēja izīrēt 5m garu piekabi ar tentu.

Jau tagad iespējams veikt cenu pieprasījumus un iegūt informāciju par mūsu produktiem, sazinoties ar Liepājas veikala projektu vadītāju Mārtiņu Blumfeldu.

Tālruņa numurs 20201230, e-pasts martins.blumfelds@pata.lv.

 

 

 

 

 

 


 

2014. gada janvāris

PATA KOKMATERIĀLI papildina sortimentu ar nežāvēto 6 m garo zāģmateriālu
 

Sākot ar 2014. gada janvāri, PATA KOMATERIĀLI veikalos patstāvīgajā sortimentā ir iekļauti nežāvēti 6 m gari zāģmateriāli.

<

6m garā zāģmateriāla pieejamība

 

                               Platums

100

125

150

175

200

Biezums

25

X

X

X

 

 

50

X

X

X

X

<