Ineta Zvejniece

Rīgas un Dreiliņu veikala vadītāja

+371 25640405

ineta.zvejniece@patatimber.lv

Aigars Brinfelds

Tirdzniecības projektu vadītājs

+371 20212007

aigars.brinfelds@patatimber.lv

Kristaps Grabovskis

Tirdzniecības projektu vadītājs

+371 29444161

kristaps.grabovskis@patatimber.lv

Guntis Mozerts

Tirdzniecības projektu vadītājs

+371 26126676

guntis.mozerts@patatimber.lv

Agnese Butkāne

Tirdzniecības projektu vadītāju asistente

+371 29103411

agnese.butkane@patatimber.lv

Sandis Simsons

Tirdzniecības projektu vadītājs

+371 25622002

sandis.simsons@patatimber.lv

Ivars Neimets

Tirdzniecības pārstāvis Kurzemes reģionā

+371 25672755

ivars.neimets@patatimber.lv

Kristaps Norkus

Tirdzniecības pārstāvis Vidzemes reģionā

+371 20208846

kristaps.norkus@patatimber.lv