bilde

Kontakti

 

  RĪGAS VEIKALS (Rīgas kreisais krasts)

  Vienības gatve 97, Rīga, LV-1058

  (blakus veikaliem RIMI un Krāsu Serviss)

  Telefons: 28666661, 27818008

  E-pasts: veikals.riga@pata.lv

  Darba laiks: 

  P., O., T., C., P.            8:30 - 18:00
  Sestdiena                    9:00 - 15:00 
  Svētdiena                    Slēgts

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ineta Zvejniece
Rīgas veikala vadītāja
Tel. 25640405
ineta.zvejniece@pata.lv

Aigars Brinfelds
Tirdzniecības projektu vadītājs
Tel. 20212007
aigars.brinfelds@pata.lv

Kristaps Grabovskis
Tirdzniecības projektu vadītājs
Tel. 29444161
kristaps.grabovskis@pata.lv

Guntis Mozerts
Tirdzniecības projektu vadītājs
Tel. 26126676
guntis.mozerts@pata.lv

Agnese Butkāne
Tirdzniecības projektu vadītāju asistente
Tel. 29103411
agnese.butkane@pata.lv

 

 

 

 

 

 

 

 


 

PATA kokmateriāli dreiliņos

RĪGAS VEIKALS - DREILIŅOS (Rīgas labais krasts)

"Jaungraubicas", Dreiliņi, Stopiņu novads, Rīgas rajons, LV - 2130

(blakus BN Kurši veikalam)

 

 Telefons: 22025818; 20206621

 E-pasts: veikals.dreilini@pata.lv

 Darba laiks: 

 P., O., T., C., P.        8:30 - 18:00
 Sestdiena                9:00 - 15:00
 Svētdiena                Slēgts

 

 

Ineta Zvejniece
Dreiliņu veikala vadītāja
Tel. 25640405
ineta.zvejniece@pata.lv

Sandis Simsons

Tirdzniecības pārstāvis

Tel. 25622002

sandis.simsons@pata.lv

 

 


 

​  SALDUS VEIKALS

  Apvedceļš 15, Saldus, Saldus novads, LV-3801

  Telefons: 26536052, 63807621

  E-pasts: veikals.saldus@pata.lv

  Darba laiks: 

  P., O., T., C., P.         8:30 - 18:00
  Sestdiena                 9:00 - 15:00
  Svētdiena                 Slēgts

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mārtiņš Blumfelds
Saldus veikala vadītājs
Tel. 20201230
martins.blumfelds@pata.lv

Ivars Neimets
Tirdzniecības pārstāvis Kurzemes reģionā
Tel. 25672755
ivars.neimets@pata.lv

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 LIEPĀJAS VEIKALS

  Zemnieku iela 30, Liepāja, Liepājas novads, LV-3401 

 Telefons: 20286080
 E-pasts: veikals.liepaja@pata.lv

 Darba laiks: 

 P., O., T., C., P.       8:30 - 18:00
 Sestdiena               9:00 - 15:00
 Svētdiena               Slēgts

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mārtiņš Blumfelds
Liepājas veikala vadītājs
Tel. 20201230
martins.blumfelds@pata.lv

 

 

 

 

 

 


 

  VALMIERAS VEIKALS

 "Ķeizari", Kocēnu pagasts, Valmieras novads, LV-4220  

   (blakus BN Kurši veikalam)

 Telefons: 25704141
 E-pasts: veikals.valmiera@pata.lv

 Darba laiks: 

 P., O., T., C., P.           8:30 - 18:00
 Sestdiena                   9:00 - 15:00
 Svētdiena                   Slēgts

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kristaps Norkus
Tirdzniecības pārstāvis Vidzemes reģionā
Tel. 20208846
kristaps.norkus@pata.lv

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  PATA KOKMATERIĀLI PRODUKCIJAS IZPLATĪTĀJS DAUGAVPILĪ

  Vecstropi, Krāslavas 1, Naujenes pagasts,

  Daugavpils rajons, LV-5451

  Telefons: 65454550

  E-pasts: daugavpils.info@kurshi.lv

   Darba laiks: 

   P., O., T., C., P.           8:00 - 19:00
   Sestdiena                   8:00 - 18:00
   Svētdiena                   9:00 - 16:00

 

 

ADMINISTRĀCIJA

Birojs: Vienības gatve 87D, Rīga, LV-1004 (3. stāvs )

 

Agnese Volcīte - Smane
Biroja administrācija
+371 25611122

agnese.volcite@pata.lv
retail@pata.lv

 

Dace Štrausa

Valdes locekle / Uzņēmuma vadītāja 

dace.strausa@pata.lv


 

 

Daina Savicka

Galvenā grāmatvede

+371 29136576

daina.savicka@pata.lv

 

Reinis Rozenblats

Pārdošanas vadītājs

+ 371 25613167

reinis.rozenblats@pata.lv

 

 

 

 

 

 

 

 

Martins Zaņuks

Piegāžu ķēžu vadītājs

+ 371 25609343

martins.zanuks@pata.lv

 

Arvis Ozols

Zāģmateriāla kategorijas vadītājs

+371 25657887

arvis.ozols@pata.lv

Inga Dzērve

Ēvelētā materiāla kategorijas vadītāja

+371 27800323 

inga.dzerve@pata.lv

Ilze Simakova 

Mārketinga projektu vadītāja

+371 29141299 

ilze.simakova@pata.lv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REKVIZĪTI

 

SIA „PATA KOKMATERIĀLI”
PVN reģ.nr. LV 40103586919
Juridiskā adrese: Cēsu iela 14, Rīga, LV-1012
Korespondences adrese: Vienības gatve 87D, Rīga, LV-1004
Banka: Luminor Bank AB
Kods: NDEALV2X
Konts: LV97NDEA0000083843763