bilde

Klientiem

SADARBĪBA

 

PATA KOKMATERIĀLI SIA ir specializēts kokmateriālu veikalu tīkls, Latvijas vadošā kokrūpniecības uzņēmuma PATA SIA saistītais uzņēmums.

Sadarbojoties ar PATA KOKMATERIĀLI, klienti var būt pārliecināti, ka:

- 60% no piedāvātā sortimenta ir uzņēmuma PATA SIA ražotā produkcija, savukārt, pārējos piegādājuši tikai uzticami un pārbaudīti kokmateriālu ražotāji. Līdz ar to veikalos pieejamajai produkcijai mēs varam nodrošināt nemainīgu kvalitāti;

- Viens no lielākajiem klientu ieguvumiem ir iespēja dzīvē aplūkot un uzreiz iegādāties sev nepieciešamos materiālus;

- Katrs klients saņem individuālu pieeju pasūtījumiem, kā arī konsultācijas par kokmateriāla pielietojuma saistītajiem jautājumiem;

- Pārdevēji, izvērtējot klientu vajadzības, piedāvā atbilstošāko un izdevīgāko  risinājumu;

- Veikalos pieejami dažādu kvalitātes klašu un cenu kategoriju materiāli, tādēļ katram veikala apmeklētājam ir iespēja izvēlēties sev atbilstošāko risinājumu;

- Piedāvājam materiāla piegādi līdz klienta norādītajai adresei.

 

JURIDISKIEM KLIENTIEM (B2B)

PATA KOKMATERIĀLI ir atsevišķam, spēcīgi attīstīta tirdzniecības projektu daļa, kuras reģionālie pārstāvji individuāli apkalpo un veido ilgtermiņa sadarbību ar biznesa klientiem - būvniecības uzņēmumiem un koka konstrukciju mājražotājiem visā Latvijā. 

Juridiskajiem klientiem biznesa apjoma pasūtījumiem nodrošinām īpašas cenas un korporatīvās sadarbības nosacījumus! Lai uzsāktu sadarbību un saņemtu labāko piedāvājumu, aicinām Jūs aizpildīt Draugu anketu un nosūtīt to mūsu reģionālajiem pārstāvjiem!

 

PRIVĀTPERSONĀM (B2C)

Privātpersonu pirkumiem esam izstrādājuši sekojošu atlaižu politiku*:

Ja pirkuma kopējā summa ir :

- virs 350 EUR, tiek piemērota atlaide 5% apmērā visam pirkumam;

- virs 750 EUR, tiek piemērota atlaide 10% apmērā visam pirkumam;

- virs 1500 EUR, tiek piemērota atlaide 15% apmērā visam pirkumam;

* Pirkums var sastāvēt no dažādām precēm no aktuālā standarta piedāvājuma; atlaide ir piemērojama, ja pirkuma kopējā summa pārsniedz attiecīgo apjomu; atlaides nesummējas; specpasūtījumiem atlaides netiek piemērotas, ja nav atrunāts citādāk.

 

Privātajiem veikalu klientiem visā tirdzniecības tīklā pastāvīgi nodrošinām Labas cenas un Akciju piedāvājumus, kā arī uz vietas sniedzam profesionālu apkalpošanu - pieredzējušu pārdevēju konsultācijas. Aicinām apmeklēt mūsu veikalus un klātienē pārliecināties par plašo izvēli un labākajiem piedāvājumiem!

 

!!! Lai atteiktos no Distances līguma, aizpildītu un parakstītu atteikuma veidlapu kopā ar pirkumu apliecinošu dokumentu lūdzam nosūtīt:

- uz e-pastu retail@pata.lv,

- pa pastu “SIA PATA KOKMATERIĀLI”, Vienības gatve 87D, Rīga, LV-1004

- vai iesniegt jebkurā PATA KOKMATERIĀLI veikalā.

Atteikuma veidlapa ir pieejama šeit