bilde

Uzņēmums

 

 


PATA KOKMATERIALI KOKU VEIKALS Terases dēļi, Lapegle, priede, apdares dēļi

PATA KOKMATERIĀLI SIA ir specializēts kokmateriālu veikalu tīkls, Latvijas vadošā kokrūpniecības uzņēmuma PATA SIA saistītais uzņēmums.

 

PATA KOKMATERIĀLI piedāvā gan Latvijas, gan ārvalstu vadošo ražotāju koksnes produktus mājsaimniecībām un biznesa klientiem. Mazumtirdzniecības veikalos uzņēmums apkalpo privātpersonu tirgus segmentu un mazos, vidējos juridiskos klientus, tai skaitā individuālos komersantus, kas darbojas celtniecības, galdniecības un jebkurās citās jomās, kur kā izejmateriāls tiek izmantots koks. Bez tam uzņēmumā ir spēcīgi attīstīta tirdzniecības projektu daļa, kuras reģionālie pārstāvji individuāli apkalpo un veido ilgtermiņa sadarbību ar lielajiem biznesa klientiem - būvniecības uzņēmumiem un koka konstrukciju mājražotājiem visā Latvijā.

 

PATA KOKMATERIĀLI piedāvātais sortiments aptver praktiski visu kokmateriālu klāstu - mēs piedāvājam zāģmateriālu, neapzāģētus dēļus, ēvelētus dēļus, kalibrētu materiālu, dēļus grīdai un terasei, apdares dēļus, pirts dēļus, līmētās plātnes, kā arī kurināmo materiālu - briketes un granulas. Bez tam mēs saviem pircējiem - gan mājsaimniecībām, gan biznesa klientiem - sniedzam plašu pakalpojumu klāstu pēc katra individuālajām vajadzībām, nodrošinot visaugstāko servisu.

 

PATA KOKMATERIĀLI tirdzniecības tīkla veikali veiksmīgi darbojas Rīgā, Dreiliņos, Saldū, Liepājā un Valmierā. Piedāvātais plašais un konkurētspējīgais preču sortiments, garantētā materiālu kvalitāte, kā arī pievilcīgās un klientiem draudzīgās tirdzniecības vietas apliecina – PATA KOKMATERIĀLI ir profesionāļi savā jomā.

 

​"Ar PATA KOKMATERIĀLI tirdzniecības tīkla palīdzību saviem klientiem vēlamies ne tikai pārdot Latvijas labāko kokapstrādes uzņēmumu produkciju, bet arī sniegt pozitīvas emocijas un izpratni par koku kā svarīgu materiālu mūsu ikdienā."            

                Atis Kalniņš, Tirdzniecības tīkla vadītājs

 

PATA KOKMATERIĀLI piedāvā

 

kokmateriālu PRODUKTUS:

- žāvēti un nežāvēti zāģmateriāli

- neapzāģēti dēļi

- gradēts un negradēts kalibrēts materiāls, C16 un C24

dažādu profilu apdares dēļi

- dažādu izmēru grīdas dēļi

- lapegles un priedes terases dēļi

- līmētas brusas

- ozola, oša, bērza un priedes koka līmētās plātnes

- pirts dēļi

- OSB un saplāksnis

- kokmateriālu aksesuāri

 

ar kokmateriāliem saistītus PAKALPOJUMUS:

- projektu tāmēšana

- augstspiediena impregnēšana zaļā vai brūnā tonī

- antiseptizēšana

- materiāla garināšana

- materiāla krāsošana

- piegādes visā Latvijā

 

 

PATA KOKMATERIĀLI piedāvātās produkcijas kvalitāti apliecina BM TRADA FSC® (FSC-C123708) sertifikāts. To iespējams lejuplādēt šeit.